درختان مهمترین نقش را در زندگی انسانها و سایر موجودات دارند. آنها برای زنده ماندن و در نتیجه تمیز کردن هوا از دی اکسید کربن استفاده می کنند. هر درخت سالانه 22 کیلوگرم دی اکسید کربن جذب می کند و هوای تمیز و سالم را به ساکنان زمین می بخشد.


بسیاری از پرندگان و حیوانات لانه های خود را در درختان می سازند و از میوه های آن برای تغذیه خود استفاده می کنند.

چوب درخت یکی از عناصری است که توسط انسان استفاده می شود و از آن برای ساختن ابزاری برای زندگی خود استفاده می کند. البته استفاده از این امر آسیب بسیاری به بدنه این منبع ارزشمند وارد خواهد کرد.

 

 

این سبز قامتان در صورت وقوع سیل به عنوان یک سد محکم عمل می کنند و موجب نجات جان انسان ها و ساکنان دیگر کره زمین می شوند. اگر این موجودات نباشند ، فرسایش خاک باعث نابودی زمین و ایجاد مشکلات جدی خواهد شد.

از همه این موارد که بگذریم ، وجود درختان در طبیعت و دیدن آنها روح ما را تازه می کند که با هیچ معنای دیگری قابل مقایسه نیست.


زیبارویان طبیعت استفاده ,درخت ,درختان ,کند ,زمین ,زندگی ,استفاده می ,می کنند ,می کند ,دی اکسید ,زمین میمنبع

زیبارویان طبیعت و زندگی

آلودگی زمین

نقش درخت در لطافت هوا و حفاظت از خاك

نقش گیاهان در کاهش آلودگی هوا

اهمیت درخت در زندگی

قدمت درخت

اهمیت درختان

مشخصات

آخرین جستجو ها

بهترین سایت رسول چراغی دانلود رایگان سریال کره ای با لینک مستقیم قیمت برش لیزر استیل تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد یو پی وی سی کرج فروشگاه لباس راز زیبایی ساک دستی کرافت درجه یک با طراحی خلاقانه قیمت قطعات بیل مکانیکی